Почну з початку. Звуть мене Юля, мені 32 роки, шатенка середнього зросту, з зеленими очима і непоганий грудьми 4 - го розміру, та й фігуру після народження дочки вдалося зберегти. Правда народила доньку рано, в 21 і заміж за батька дитини так і не вийшла.
     Він просто випарувався, дізнавшись про моє "заліт", хоча ми з ним і прожили 1, 5 року в "цивільному шлюбі". Заміж вийшла, коли доньці виповнилося 7 років. Чоловік мене любить, і за великим рахунком я могла б не працювати тільки вдома киснути теж не хочеться. Просто хочу розповісти про мої пригоди коли, живучи в гуртожитку навчаючись в інституті, доводилося і паралельно працювати, так як донька була у моєї мами, і гроші на навчання доводилося добувати самої. Але з іншого боку у мене була на час навчання повна свобода і я цим активно користувалася.
     В інституті була традиція відзначати "День Першокурсника" з дискотекою та іншими атрибутами свята. Ще на вступних іспитах познайомилася з дівчиною, з якою швидко знайшли спільну мову. Ми були ровесницями і поселилися в одній кімнаті, так вже нам пощастило. Звали її Ліза. Крім нас, жили три четвертокурсниця Світла, Анжела і Катя з ними ми спочатку дуже крупно посварилися, вони нам віддали маленьку кімнату, де насилу поміщалися дві 1, 5 спальні ліжка. Общага у нас була квартирного типу, і ми жили в 2 - вушку. Але після відносини налагодилися і навіть було що - щось схоже на дружбу.
     Вранці, вмиваючись, Лізка пішла в магазин вона була чергова й готувала для нас двох. А я зайнялася прибиранням, до її приходу все було закінчено. З магазину Ліза принесла пляшку червоного кріпленого вина, без попереднього підігріву йти на свято було як - то не затишно. Умовивши пляшку, ми почали одягатися, і фарбується вообщем наводити красу. А я як на зло зробила затяжку, на своїх парадних чорних колготках коли їх одягала і інших у мене не було.
     - Візьми мої, вони нові, у мене ще є. - Сказала Ліза
     - Це ж панчохи.
     - Ну і що?
     - Гумку буде видно.
     - Та добре тобі, просто трохи менше нахиляйся, а так і не видно!
     Одягнувши спідницю і панчохи, подивилася на себе в дзеркало дійсно якщо не нахилятися то й не видно. Тільки довелося поміняти трусики з бежевих на мереживні чорні. Ліфчики ми з Лузький вирішили не надягати в обох були стоячі пружні груди тільки у Лізки трохи не дотягував до 2-го а в мене до 3-го розміру. А щоб це не дуже впадало в очі у мене була ошатна біла блузка з щільного матеріалу голі тьоті а зверху наділу шкіряну жілеточку яка йшла комплектом зі спідницею. Одягнувши туфельки на невисокому каблуці, я була готова. Лізка ще копалася вибираючи який светр надіти в кінці кінців вирішивши що світло - блакитний, облягаючий з вирізом підходить більше до короткої джинсового спідниці.
     - Пішли, я готова, а то й так провозилися.
     Спустившись на перший поверх ми зайшли в актовий зал, з нього винесли всі стільці і вийшов танцпол, своїх ми знайшли майже відразу. В одному з куточків утворили свій гурток.
     - Чому вас не було на урочистій частині? - Накинулася на нас староста Настя.