Спізнилися. - Сказала я.
     Вона хотіла ще щось - то сказати але підійшли наші хлопці і вона переключилася на них намагаючись відчитати їх за неприсутність і тим самим зміцнити свій авторитет свіжо обраного старости.
     - Дівчата йдіть до нас! - Нас покликали хлопці з нашого потоку.
     Трьох ми знали, а інших тільки на обличчя, не встигли познайомитися. Вадим хлопець який нас покликав, познайомив нас з хлопцями а з дівчатами ми самі перезнайомилися.
     - Нате ковтніть. - Сказав він простягаючи пляшку з "Тархун".
     Зробивши гарний ковток я зрозуміла що це зовсім не "Тархун" Очі у мене бачити стали великими, народ засміявся.
     - Це спирт з лимонадом, що б в очі не впадало. - Пояснив Вадим.
     Лізка довелося трохи легше вона вже була підготовлена і тільки скривилася коли проковтнула цей "Тархун". В голові у мене зашуміло ненадовго потім я відчула якусь легкість і потягла Лізу танцювати. Трохи пізніше підтягнулися інші.
     Дискотека тільки почалася і потанцювавши не дуже довго я вирішила відпочити. Вийшовши на сходи пожежного виходу, зустріла там Вадима та ще двох хлопців Костю і Ігоря. Вони курили і пили "Тархун". Давши мені прикурити, Вадим простягнув пляшку мені.
     - Хочеш?
     - Давай.
     Тут влітає розчервоніла Лізка. Зробивши ковток і пару затяжок цигаркою вона помчала зі словами:
     - Пішли Юлька, там зараз конкурс почнеться!
     - Зараз прийду.
     Докуривши і допивши "Тархун" я з хлопцями пішла в зал. На конкурс ми запізнилися але почався повільний танець.
     - Потанцюємо? - Запитав Вадим.
     Почавши танцювати, ми притискалися все ближче. Я вже була в тій стадії сп'яніння, коли в будь-якій жінці прокидається шлюшка. І погладжування Вадима моєї попки намагалася сприймати як само собою зрозуміле. Потанцювавши ще пару повільних танців з Вадимом, ми пішли перекурити. Народу в курилці було багато там же була і Лізка вже теж досить п'яненька і з якимось хлопцем.
     - Ходімо, спустимося трохи нижче. - Шепнув Вадим.
     Спустившись ще на пів - поверху і підійшовши до пожежного щита біля входу в підвал, дістав з-за нього невелику плоску пляшку горілки.
     - Так про всяк випадок заховав. - Пояснив він.
     Зробивши по ковтку і взявши у мене пляшку. Він притягнувши мене до себе без попередження вп'явся в мій губи. Однією рукою він тримав мене за талію а інший м'яв мої груди прямо через блузку. Я трохи очманівши і не думала опиратися. Та й не хотілося. Після його поцілунку мені захотілося, щоб він мене трахнув, прямо тут. А він розстебнувши блузку смикав мої соски які й так були тверді.
     - А що у нас внизу? - Він просунув руку мені під спідницю і між ніг.
     - Люблю коли панчохи. Возитися менше! - Видихнув Вадим.
     Мої трусики вже були мокрими від збудження. Відсунувши їх в сторону він просунув палець в мою намоклі і гарячу дірочку і почав рухати ім. Я збудилася настільки що сама розстебнула ширінку на брюках і дістала його збуджений член. І в такт його рухам почала його подрачивать. Через пару хвилин, від витягнув свій палець з моєю всю поточної дірочки, і трохи натиснувши мені на плечі змусив присісти перед ним. Він не встиг взятися за свій член, щоб вставити мені в рот як я вперед нього захопила його голівку і почала облизувати не припиняючи при цьому дрочити його. Я сиділа перед ним навпочіпки широко розставивши ноги так що було видно мої наполовину зсунуті мокрі трусики і набряклі статеві губки. Він спершись рукою на стіну інший взяв мене за голову і почав все глибше засаджувати мені в глотку свій член. Я вже почала не багато задихатися коли він вистрілив струменем сперми прямо в моє горло. І мені нічого не залишалося як проковтнути її. Витягнувши з мого рота свій напівм'який член Вадим почав головкою водити по моїх губ а я намагалася зловити його і облизати. Діставши пляшку і зробивши ковток, Вадим залишок вилив мені в рот. Тут на сходах почулися кроки.
     - Ось де він, вже яку - то сучку трахнув! - Це були Костя та Ігор.
     - Думаєте, не поділюся? Смокче класно! - Відповів Вадим.
     - От і перевіримо!
     Мені стало трохи страшно одна справа, коли один, а трьох за раз у мене ще не було. Підійшовши до мене і піднявши навпочіпки Костя почав лапати мою груди а Ігор поліз під спідницю.
     - Так ти че її не трахнув? - Запитав Ігор
     - Не тільки в рот нагріб.
     Вся ця розмова я сприймала як би з боку і мені здавалося що все це відбувається не зі мною - діяв випитий алкоголь. Ігор розвернув мене до себе задом по хазяйськи зняв з мене трусики і розстебнувши ширіньку почав агресивно довбати мою палаючу дірочку. Тепер вже мені довелося упиратися руками в стіну. Мої груди випали з розстебнутою блузки, ними тут ж заволоділи Костя і Вадим. Однією рукою вони тискали мої сиськи а інший дрочили свої члени. Напір Ігоря був настільки сильним і збудливим що я скінчила, і перед очима попливли райдужні кола. Я тепер схожа на ляльку ноги мене не тримали і якби не хлопці, які мене тримали я б упала. Слідом за мною скінчив і Ігор я відчула як його сперма заповнює мене. Витягнувши свій член він витер його моїми трусиками.
     - Так - а - а, класна сучка. - Прокоментував Ігор.
     - Тепер моя черга. - Костик почав прилаштовувати свій член до мого поточного піхви.
     Член Костика був товще і довше мені навіть довелося ширше розсунути ноги щоб він там помістився. Почавши з неквапливих рухів, він усе сильніше прискорювали свій темп. Поки він так розганявся я встигла ще раз кінчити але не так бурхливо як з Ігорем. Під кінець він взяв мене голі тьоті за стегна з шаленим ритмом насаджував мене на свій член і кінчав він довго і багато. Витягнувши його Костик розгорнув мене і засунув член мені в рот щоб я облизала його. Після чого я випросталась і ми всі четверо закурили. Ігор дістав з кишені плоску пляшку дав зробити по ковтку кожному а залишки віддали мені і простежили щоб я випила.
     - Ну, нехай ми пішли. - Сказав Костик.
     - Ще побачимося. - Вадим та Ігор
     Пошарпавши мене голі груди, хлопці пішли. Я, знайшовши свої трусики, що висіли на одному цвяху з пожежним відром наділу їх щоб з мого роздовбаного піхви не текла сперма двох хлопців які мене оттрахалі як останню шалава. Навівши наскільки можливо, себе в порядок я пішла до себе в кімнату. Зайшовши в кімнату на ліжку я побачила п'яну сплячу Лізка по пояс голу светр валявся поруч, спідниця була задерта і було видно, що над її дірочкою теж попрацювали вона була роздовбаній, так само як і моя, якщо не сильніше. І з неї до цих пір сочилася сперма. Свято вдалося, подумала я і звалилася, не роздягаючись у своє ліжко.