Чомусь вважається, що студентки діляться на дві категорії: давалки і сині панчохи. придумати більший ідіотизм, ніж подібна классіфікакція складно. Якщо не вірите, то давайте, я розповім про свої романи за студентські роки, а ви скажете, до якої ж з цих категорій я ставлюся.
     Весь перший семестр я вважала свою молодість бездарно занапащене, тому що освіта - це, звичайно, добре, але хочеться ж і не тільки вчитися, вчитися і ще раз вчитися, а у нас інститут шляхетних дівиць в чистому вигляді - філфак все ж (два відверто блакитних однокурсника не в рахунок, вони хіба що в подружки годяться). І можна скільки завгодно розповідати про принади жіночої дружби, але стрибки на імпровізованій дискотеці у відсутності юнаків скоріше відносяться до категорії "фізкультура і спорт", ніж до якої-небудь ще. Нормальна героїня еротичного оповідання тут би швиденько зорієнтувалася, змінила орієнтацію і переспала з усім жіночим колективом по черзі, але мене такі ігри як-то ніколи не залучали, можете вважати ханжею.
     Історія перша. Женя.
     Під час зимової сесії я познайомилася з Женею. Він переводився до нашого інституту з іншого і досдавал різницю. Зовні він був, як виражалася моя подруга Лізавета "зовсім звичайний хлопчик": середнього зросту, середньої статури, хіба що в профіль нагадував якусь дивовижного птаха, тому що немаленький від природи ніс був ще й зламаний, а окуляри це підкреслювали. Ну, подобаються мені молоді люди єврейського походження та ще й в окулярах, нехай психіатри розбираються, чому, якщо їх це раптом зацікавить. Після здачі якогось особливо зубодробительного іспиту (як відомо, такі бувають з тих предметів, голі тьоті які нікому, окрім викладачів, не потрібні) за чашкою огидного столовскіх чаю він мені зізнався, що відразу помітив, закохався з першого погляду і навиліт і так далі. Може, і банально, але мені було сімнадцять років, а йому двадцять ... Після спільного відвідування театру і походу в якийсь там музей ми підійшли до нього в гуртожитку. Для тих, хто там ніколи не був, пояснюю: гуртожиток - це не той заклад, де таргани троем марширують по стінках, всі поголовно пиячать і сплять один з одним. Це щось на зразок мінімально пристойної готелі, тільки всі її постояльці студенти.
     Спочатку, як годиться двом останнім романтикам, пили вино. Потім стали дивитися альбом з живопису епохи Відродження і дивувалися, як одна з німф на картині на мене схожа, потім він запропонував роздягнути мене і сфотографувати в тій же позі, а я погодилася - мені було цікаво, чим це скінчиться, та й вино було кримське і витримане. На третьому кадрі він втратив