Так не боляче?
     Отримавши підтвердження, Женя почав обережно рухатися. Коли він став прискорювати темп, я попросила не поспішати, але він сказав, що стримуватися вже важко і краще мені бути зверху, щоб самій контролювати. Він вийшов з мене і ліг на спину. Я побоювалася цієї пози, тому що я все-таки дівчина велика, але він запевнив, що витривалий. Бути зверху мені по відчуттях подобалося менше, до того ж на вузькому ліжку дуже незручно.
     -Спробуємо по-іншому, - Женя посадив мене в крісло, а сам став перед ним на коліна. У світлі ліхтаря за вікном (штори ми не закрили) його обличчя стало здаватися якимось диявольським, і я відчувала себе звабленої Воландом, від цього паморочилося в голові, і я скінчила, встигнувши тільки подумати, що треба бути обережніше, щоб не роздряпати йому потилицю .
     Через півхвилини скінчив і Женя і, важко дихаючи, сів на підлогу і поклав голову мені на коліна. Сил розмовляти ні в кого не було. Через кілька хвилин Женя піднявся і запитав:
     -Сподіваюся, я не вселив тобі відрази до цього заняття?
     Замість відповіді я встала і поцілувала його - до речі, цілувався він приголомшливо і дуже це любив ...
     Ми були разом майже рік, я вже роздумувала, якого фасону плаття одягну на весілля, а потім Женю вбили. Перші три місяці в мене було відчуття, що і мене вбили разом з ним, потім життя пішло своєю чергою, тим більше його мама, з якою ми познайомилися на похороні, стверджувала, що він не був би щасливий, бачачи, як я за ним вбивати ...
     Історія друга. Міша.
     Міша був капітаном університетської команди КВН і за сумісництвом перший університетським красенем: більше двох метрів росту, поетично скуйовджене чорне волосся, зелені очі і шербінка між передніми зубами, яка вказує, як вважається, на таємну порочність. Дівиці на нього вішалися мало не десятками, але максимум, чого вони домагалися - поцілунок у щічку, тому що Мишко з восьмого класу зустрічався з якоюсь Галею. Найприкріше - ця Галя була красива. Будь вона страшна, як іржавий танк, витягнутий голі тьоті з болота, можна було б вирішити, що Міша просто дурень з поганим смаком і на тому заспокоїтися. Одного разу серед студенток пронісся слух: Михайло смерть посварився з Галею. Хто, як і звідки це дізнався незрозуміло, але всі вирішили ловити момент - підтягували спідниці якомога вище і зупиняли кофти як можна нижче, щоб створити декольте. Я в змаганні із залучення його уваги не брала участь, хоча хотілося: як на зло була застуджена і з цього приводу одяглася в джинси і товстий светр з величезним коміром. Однак очманілий від такої кількості уваги Міша підсів в буфеті саме до мене, а не до когось з цих декольтованих і променисто усміхнених. Чи знайомі ми були шапково, але мовчати було якось все ж ніяково, тому я запитала, коли очікується Квновські фінал і з ким має бути боротися. Міша відповів і запропонував квиток. Погляди однокурсниць з-за сусідніх столиків красномовно говорили про те, що за одну парту з ними на наступній парі краще не сідати. Він запропонував або залишити квиток для мене в навчальній частині, або зайти завтра увечері на репетицію і забрати самої.