Олександр перейшов в наступ по всіх правилах тих часів, коли він був у моєму віці: як би ненароком накрив мою долоню своєю і почав розповідати, яка я гарна. І це було приємно, тому що, на відміну від ровесників, він, розповідаючи, які в мене очі, дивився дійсно в очі, а не в декольте (у мене четвертий розмір; подруги заздрять, а мені іноді хочеться, щоб помічали не тільки його ).
     За вікном починався дощ. Ми не поспішаючи цілувалися. Такого вже скаженого бажання ці поцілунки в мені не розпалили, але сутінки, неголосний джаз з магнітофона і запах кави - це все створювало дивно приємну атмосферу. Приблизно через півгодини - касета закінчилася голі тьоті  і магнітофон з гучним клацанням виключився - він перейшов до наступного етапу - став погладжувати мою шию. Було дивно, як його руки, такі великі, можуть бути такими спритними, але було дуже приємно. Порушення було якесь м'яке і обволікає. Я відчувала себе Лолітою, яку спокушає Гумберт Гумберт.
     Костюмчик а-ля востміклассніца-відмінниця - спідниця та біла сорочка - дуже сприяв.
     -Потанцюємо?
     Він вів дуже впевнено: професіонал все ж таки. Потім ми припинили танцювати і продовжили цілуватися. Він став розстібати мою сорочку, а я ковзнула руками йому під светр.