Здравствуйте читачі щоразу прочитуючи нове оповідання, згадую яку-небудь історію зі свого сексуального життя, одну з них повідаю вам. Справа була на першому курсі я розлучився зі своєю дівчиною, з якою разом був вісім місяців, і як раз поїхав в цей час на зимові канікули до себе додому, як ви розумієте вдома я пробув два тижні і за цей час мені не перепало ні якого сексу , повернувшись назад в студентські життя мене займав тільки одне питання з ким би переспати, цим я і перейнявся на першій лекції в новому семестрі, і саме в цей час до мене підсіла моя одногрупниця Таня, тому що мені було нудно то я вирішив з нею поперепісиваться ну і в першій же записці почав закидати вудки, що вона робить сьогодні ввечері чи не може мені скласти компанію, як вона подивиться на те що я її запрошу попити вина: звичайно я завжди знав кого і на що запрошувати вона відповіла що не проти але от їй обов'язково потрібно до 12 назад в общагу адже її закривають в цей час і потрапити вона туди не зможе, я їй говорю не переживай в крайньому випадку залишишся у мене ночувати, вона для пристойності запитала що у мене два ліжка я відповів, що так: дивно я все тоді вже знав напевне,: коли закінчилися пари, ми вирушили до неї не пам'ятаю поруч йде одногрупницю вона сказала що пішла мені показувати гуртожиток я не пам'ятаю, навіщо ми до неї пішли за який то дрібницею, потім пішли в магазин взяли вина при це я взяв червоне кагор воно досить міцне для мініатюрної дівчини, прийшли до мене відкрили вино, я дістав коробку цукерок, і почали дію голі тьоті пили, розмовляли: в цей час до мене приїхав мій старший брат просто заглянув: ми з ним спустилися вниз на ганок ( у мене п'ятиповерхова хрущовка) він дав наказ кинути за нього паличку він до цих справ відноситься весело сам доросла людина. Вдосталь посміявшись і побалагурів з ним, я повернувся назад, через пару ковтків вина я запропонував випити на брудершафт, це в мене завжди вступ і я дивлюся реакцію дівчини на мене, випивши до дна, я обійняв її за талію і перший раз просто доторкнувся до її губам але, відчувши те, що вона хоче більшого я став її пристрасно цілувати, спочатку в губи наші мови пристрасно перепліталися, я трохи відсторонився від її губ і почав цілувати  її в шию і мочку вуха ніжно її, покусуючи, підхопив на руки і поніс у спальню.
     Там продовжив своє розпочату справу спустився на живіт почав цілувати низ живота, просуваючись вище, але тут я зустрів невелике формальне опір у вигляді слів немає не треба, але це мене не зупинило я підняв її ліфчик і почав цілувати одну грудь, а іншу гладити рукою у неї були чудові величезні соски я таких ніколи не бачив довгі великі і тверді, на них я загострив свою увагу, я був дуже збуджений настільки як можна бути порушеними провівши без сексу 2-а місяці. Я почав знімати з неї весь одяг скажу, що в той час у мене ще було замало досвіду, роздягнувши, її я здивувався наскільки вона була мокра і вражаюче вузька без всяких слів я став у неї входити