але надовго мене не вистачило, скінчив практично відразу , дівчину це трохи роздратувало, але вона, не сумуючи, взялася за моє знаряддя, хвилин через п'ять її старань у мене встав, я знову ввійшов у неї на цей раз було все вдало ми повністю віддалися відчуттях я знаходився в одній великій нірвані під назвою трах я рухався, так що дівчина випускала такі звуки не те болю, не те звіриного задоволення, так тривало досить довго, в першу чергу я хотів відірватися по повній не думаючи про дівчину але, судячи з усього їй сподобалося все, особливо коли я поставив її на рак і входив і виходив з неї настільки стрімко, що бачив, як охоплюючи мій фалос її вагіна тягнеться за моїм членом, коли я виходжу, ця поза мені подобається найбільше, оскільки я можу повністю голі тьоті контролювати себе в ній, та й дівчину краще відчуваю, але все найстрашніше для неї було попереду я запропонував їй анальний секс вона погодилася тоді я не знав, що сфінктер потрібно гріти пальцями я дуже добре її змазав кремом і зрізу увійшов, зробивши це настільки різко що дівчині виявилося дуже неприємно але мене це не збентежило я почав в ній активно рухатися при цьому, прискорюючи темп дівчині не подобався мій інструмент в її попка вона намагалася безуспішно з нього зіскочити її незаймана попка доставляла мені масу задоволення, за вечір я закінчив незліченну кількість, раз, та й дівчина залишилася задоволена ми без сил сходили в ванну і впали на ліжко голі і проспали до ранку з ранку ми пішли до університету, де обидва з тих пір вчимося, більше я з нею і не спав та й не хотілося. Ось така реальна історія сталася зі мною два роки тому.